Møtte, på 17.mai!

Nei, det er ikke mandag, enda jeg føler at det er det. Litt sånn sliten etter helga og alt som skjedde. Men når man har hatt en så fin dag som 17.mai, spiller det ingen rolle. Mandag er det altså ikke! Snart er det helg igjen. Maidagene har møtt oss med blomster og solskinn. Det er bare å fortsette å nyte selv om 17.mai er over.

Gårdagen var vakker med mennesker, musikk og fest. Vi gikk først litt i Gamlebyen, og så tok vi ferja over til andre siden.

Mye aktivitet var det der med både salutt og russ.

Barnetoget var vakkert som alltid. Sammen med lag og korps, ble det en opplevelse.

På hjemveien oppdaget denne damen meg!!!! Jeg så ikke til den kanten og hadde sikkert gått rett forbi!!!! Godt du var våken!!!! Herlig at du snakket til oss, for det er alltid fint å møte deg Solliv. Du finner bloggen hennes HER! Hun var så vakker i sin blomstrete sommerkjole, og vi fikk oss en liten prat før vi gikk hver vår vei igjen. Hurra for dagen, i dag er det onsdag.

16 kommentarer

Siste innlegg